Web e-interna.cz je určen jen pro lékaře a odborníky z oblasti medicíny nebo farmacie.

Registrace

* takto označené položky je potřeba vyplnit

Registrace Vám umožní zobrazit obsah odborných příspěvků a odebírat newsletter. Dále Vám umožní přístup na interaktivní vzdělávací portál pro lékaře s možností získání kreditů za vyplnění testu.

Nepovinné položky

Tyto položky můžete vyplnit ve svém profilu kdykoliv po přihlášení

Newsletter

Příhlášení k odběru newsletterů

Buďte vždy v obraze

Elektronický newsletter Vás bude 2x měsíčně informovat o nových článcích, dění na webu nebo o chystaných soutěžích o hodnotné ceny.

Prohlašuji

že jsem odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.

že jsem seznámil(a) jsem se s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.

že jsem se seznámil(a) jsem se s riziky, jimž se jiná osoba než odborník vystavuje, pokud vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky.

Portál určen pro odborníky

Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Webové stránky, na které hodláte vstoupit, jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona číslo 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb. je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky či osoba oprávněná poskytovat zdravotní služby.

Souhlasím se zpracováním a uchováváním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a s užíváním elektronického kontaktu ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., který je znám také jako "antispamový" zákon, o některých službách informační společnosti.

Napište prosím číslo dva: